Выберите язык
ua ru

WOGPAY

Оплачивай топливо не выходя из авто

WOGPAY - сервис в приложении WOG PRIDE, с помощью которого можно быстро и удобно оплатить топливо не выходя из автомобиля.

как Оплатить ТОПЛИВО

с WOGPAY

Вставить пистолет в бак и зайти в приложение WOG PRIDE
Добавить платежную карту
Нажать WOGPAY
Ввести свой ПИН-код**
Выбрать АЗК и номер колонки
Указать вид и количество топлива
Выбрать способ оплаты
Заправить авто
Если остались вопросы, обращайтесь на горячую линию по телефону 0800300525
* 1. Добавить платежную карту. 2. Ввести данные карты. 3. Нажать "Добавить карту"
** 2. Установить или изменить пин-код можно в личном кабинете на сайте wog.ua
Смотрите, как быстро и удобно оплачивать с WOGPAY

Возможности и преимущества

Оплаты с WOGPAY

Без наличных
Только мобильный телефон и приложение WOG PRIDE
Без касс
Не нужно идти в кассу для расчета за топливо
Быстро и выгодно
Специальные акции для пользователей WOGPAY
Три способа оплаты
Возможность выбрать удобный для Вас: Бонусы; Кошелек PRIDE; Masterpass
Удобно
Возможность выбрать количество топлива: указав сумму ₴; количество литров; полный бак
Надежно
Mastercard - гарант безопасности платежей
Питання-Відповіді WOGPAY
 • 1
  Що таке WOGPAY?
  WOGPAY - сервіс у додатку WOG PRIDE, за допомогою якого можна швидко та зручно сплачувати за пальне не виходячи з автомобіля. Все, що потрібно для оплати серісом: додаток WOG PRIDE, картка лояльності ПРАЙД та прив'язану свою платіжну картку до гаманця Masterpass
 • 2
  Де я можу встановити мобільний додаток WOG PRIDE?
  Мобільний додаток WOG PRIDE можна встановити за цим посиланням - або в Play Market чи App Strore
 • 3
  Як отримати картку учасника програми ПРАЙД?
  Щоб отримати картку ПРАЙД:
  - зареєструватись в додатку WOG PRIDE та отримати віртуальну карту ПРАЙД.
  - заїхати на АЗК WOG і здійснити будь-яку покупку за готівку або за допомогою банківської платіжної картки (пальне, товари в магазині або товари громадського харчування).
 • 4
  Де я можу знайти інформацію про програму лояльності ПРАЙД
  Всю детальну інформацію про програму лояльності ПРАЙД можна знайти на сайті - http://mypride.wog.ua/
 • 5
  Як прив'язати платіжну картку до Masterpass в сервісі WOGPAY?
  Потрібно зайти в сервіс WOGPAY натиснути Спосіб оплати або зайти в розділ Особисті дані. Натиснути Додати платіжну картку, заповнити всі обов'язкові поля (назва картки, номер карти, термін дії, CVV код), додати картку. Після цього, відбудеться процедура реєстрації masterpass-гаманця. Для реєстрації гаманця, потрібно впевнитися, що реєструєтесь Ви особисто, для цього на Вашому рахунку буде заблоковано 1 гривню. Вам буде надіслано смс-повідомлення з кодом підтвердження від банку на той номер телефону, який Ви вказали під час отримання картки, зареєстрованої у гаманці Masterpass. У деяких випадках, повідомлення може надійти у мобільний додаток банку. Код з смс-повідомлення потрібно ввести (6 цифр) і після цього натиснути Підтвердити. Ваша картка додана у гаманець Masterpass, та відтепер Ви маєте змогу розраховуватись нею використовуючи сервіс WOGPAY.
 • 6
  Як сплатити за допомогою сервісу WOGPAY?
  Потрібно зареєструватись або авторизуватись у додатку WOG PRIDE, обрати сервіс WOGPAY, ввести пін-код, перевірити АЗК, обрати номер колонки з якої має відбуватись заправка, вказати вид та кількість пального (на певну суму грошей, на кількість літрів або повний бак), обрати вид оплати (бонусами ПРАЙД, Гаманцем ПРАЙД, платіжною карткою) натиснути Заправити авто. Після натискання кнопки Заправити авто, клієнт автоматично підтверджує коректність введених даних. Все, заправка розпочалась.
 • 7
  Що таке пін-код картки ПРАЙД?
  Пін-код картки ПРАЙД — це додатковий захист вашої карти та гарант безпеки платежів з сервісом WOGPAY.
 • 8
  Що робити, якщо я не знаю або загубив пін-код картки ПРАЙД?
  Для встановлення та відновлення пін-коду картки ПРАЙД потрібно зайти в особистий кабінет на сайт wog.ua, в налаштуваннях профілю обрати “Встановити новий пін-код”. Пін-код буде надіслано смс-повідомленням на номер телефону, який прив’язаний до картки ПРАЙД клієнта.
 • 9
  А як, щодо безпеки? Хтось зможе розрахуватись з WOGPAY моєю карткою, якщо я загублю телефон?
  Ні.
  • Частіше всього, для доступу до телефону, користувачі встановлюють пароль або Touch ID для розблокування екрану.
  • Для користування сервісом WOGPAY потрібно ввести пін-код, який знає тільки клієнт. Пін-код генеруються автоматично та приходить смс-повідомленням на мобільний телефон клієнта, який прив’язаний до картки ПРАЙД.
 • 10
  Що робити, якщо заправка не розпочалась?
  Перевірити чи коректно введено всі данні — обрана АЗК, номер колонки, вид пального. Після перевірки спробувати здійснити операцію ще раз. Перевірити, чи знятий ліміт оплати в інтернеті по платіжній картці, уточнити цю інформацію у банку.
 • 11
  Яким чином списуються гроші з платіжної картки?
  Після натискання кнопки Заправити авто, відбувається попередня авторизація всієї суми коштів по картці. Після фактичного відпуску пального проводиться перерахунок з урахуванням заправленої кількості пального, діючих акцій та додаткових пропозицій. Одразу після заправки, відбувається фактичне зняття коштів з платіжної картки клієнта з урахуванням всіх діючих акції та пропозицій.
 • 12
  Як відбувається заправка с функцією До повного?
  Для заправки до повного баку, ми проводимо передню авторизацію по платіжній картці на суму в 2000 грн., якщо кошти є, то розпочинається відпуск пального. Після фактичної заправки, виконується перерахунок відповідно до залитого об'єму пального та з урахуванням всіх діючих акції і пропозицій. Одразу після заправки, відбувається списання коштів з платіжної картки клієнта, відповідно до об'єму на який було проведено заправку.

Преимущества приложения

 • NEW

  Заправка без наличности и касс в сервисе WOG PAY

  Заправляйтесь, не выходя из машины. Быстро и удобно.

 • 2

  Карта «ПРАЙД» в смартфоне вместо пластика

  Приложение WOG PRIDE способен полностью заменить пластиковую карту! Вы можете получить аналог карточки менее чем за 1 минуту. Используйте смартфон вместо пластика - это практично, выгодно и легко!

 • 3

  Онлайн покупка топлива и кофе со скидкой

  Обновленный мобильное приложение позволяет клиентам WOG получать скидки на топливо и даже утренний кофе. Так, при покупке девяти порций кофе в WOG онлайн - десятая достается в подарок!

 • 4

  Всегда актуальные цены и акции от WOG

  Мобильное приложение WOG PRIDE полностью обеспечит Вас информацией о ценах и акционные предложения. Будьте уверены, что всегда находитесь в курсе самых свежих новостей и актуальных акций от АЗК WOG.

 • 5

  Определение маршрута до ближайшего АЗК WOG

  С помощью смартфона и мобильного приложения PRIDE, Вы всегда найдете ближайший АЗК WOG. Также получите полную информацию о сервисах, доступны на указанном АЗК. Вам останется просто добраться до нужной точки!

 • 6

  Бонусы для покупки топлива и товаров WOG

  Программы лояльности WOG PRIDE позволяет накапливать бонусы за каждую покупку на АЗК WOG. Накопленные бонусы доступны в любой момент, в любой точке Украины. Их всегда можно использовать для приобретения топлива или товаров WOG-кафе или WOG-маркета.

 • 7

  Расчёт топлива для поездки

  Новый калькулятор топлива прост и удобен в обращении. Его функционал позволяет учесть вид топлива, особенности маршрута и даже составить 3 различные варианты путей: экономичный, быстрый и оптимальный.

 • 8

  Купоны на скидки в мобильном приложении

  Карта «ПРАЙД» обеспечивает постоянных клиентов WOG персональными скидочными купонами на бургеры, хот-доги и кофе. Использовать их можно на любом АЗК WOG. Теперь вкусная еда и фирменное обслуживание WOG стали еще доступнее!

 • 9

  Электронные чеки вместо бумажных

  Каждый чек WOG будет сохранен на Ваш смартфон с помощью программы WOG «ПРАЙД». Вы сможете посмотреть историю транзакций и ознакомиться с информацией о совершенной покупке. Бумажные чеки Вам больше не понадобятся!

Masterpass - это электронный кошелек для быстрых и безопасных платежей.
В нем хранятся данные карт различных платежных систем.
Вам не нужно каждый раз при оплате вводить данные: CVC, CVV.
Гарантом безопасности платежей является Mastercard.
Детали на www.masterpass.com

Загружай

мобильное приложение

WOG PRIDE

Онлайн покупка

топлива и кофе